1 558 ₴
Показати оптові ціниВи шукаєте зручне та гарне рішення для зберігання своєї кухонної посуди? Представляємо вам настільну дерев'яну полку-стійку для тарілок, блюд та кришок! Ця полка виготовлена з високоякісної деревини, що забезпечує їй міцність та довговічність. Її унікальний дизайн дозволяє зручно розмістити на ній тарілки різних розмірів, блюда та кришки. Це чудове рішення для організації вашої кухні та максимальної оптимізації простору на столі. Виріб має витончений дизайн, який стане витонченим доповненням до вашого інтер'єру. Вона прекрасно впишеться в будь-який стиль кухні, від класичного до сучасного. Така підставка знадобиться кожній господині.
Розміри зовнішні: висота - 13см, глибина - 17см, ширина - 11см.
Матеріал: дерево.
Покриття: акриловий лак.
Виріб ручної роботи та виготовлений виключно з натуральних, екологічно чистих матеріалів.
Весь асортимент можна подивитися на сайті: http://izderewa.com.ua
Замовлення можна розмістити на сайті, написавши повідомлення нам на Вайбер або зателефонувавши: (093) 513-93-92 (Viber), (050) 141-21-28 (Viber) Євген.
Ми із задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальну модель виробу зі швидкою доставкою в будь-яке місто України.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!

КОЛЬОРИ, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ ВАРТІСТЬ ВИРОБУ



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сушіння | Настільна |
| Наявність піддона | False |
| Кількість рівнів сушіння | Один |